Web Sitemize

Hoşgeldiniz....

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, zengin içerikli ve interaktif olarak web sitemizi yeniledik. Ürün, hizmetlerimiz ve projelerimiz hakkında bizimle iletişime geçebilir veya iletişim formu aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz...

Çalışmalarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizin diğer sayfalarını ziyaret ediniz.Neden Yumurcak Kids Kreş ve Anaokulu ?

Sağlık Ve Hijyen

Çocuklarımıza anne sıcaklığını aratmayacak güvenilir, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda eğitim sunmaktayız.

Profesyonel Ve Uzman Eğitim Kadromuz

Profesyonel ve uzman kadromuzla kalite hiçte tesadüf değil.

Arge Çalışmaları

Arge'ye çok önem veriyoruz. Sürekli yenilenme ve gelişim olmazsa olmazlarımız arasındadır.

Yılların Vermiş Olduğu Tecrübe

23 yıllık tecrübeyle eğitim sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Süreklilik kaliteye her zaman olumlu katkı vermiştir. Daha uzun yıllar bu sektöre hizmet etmeyi umuyoruz.

Doğaya Ve Canlılara Önem Veren Bireyler

Vermiş olduğumuz eğitimlerle çocuklarımızı doğaya ve canlılara zarar vermeyen onları seven bireyler olarak yetiştirmeye önem veriyoruz.

Eğitim Programımız

Gelişimlerini destekleyici sınıf ortamımızda, her yaş grubunun gelişimsel özeliklerini dikkate alan; çift ana dilli, toplumsal değerlerimizi koruyan, özgüveni yüksek, eleştirel düşünme becerisi yüksek, sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek için, ailelerinde katılımını sağlayan gelişimsel eğitim programı uygulamaktayız.

0
Alanında Uzman Eğitim Kadrosu
0
Öğrenci
0
Yıllık Tecrübe
0
M2 Alan Üzerine Kurulu Eğitim Binamız

İnsanlar Neler Söylüyor ?

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bizden Haberler

Hedefimiz daima ileri...